Student si Sveučilišta u Rijeci – prijavi se za cijepljenje

Studenti Sveučilišta u Rijeci ovom prilikom imaju se mogućnost prijaviti za cijepljenje u Rijeci s kojim će se započeti krajem svibnja odnosno početkom lipnja i trajati će kroz ljetne mjesece.

Ovim putem se možete prijaviti u slučaju da već ranije niste zaprimili poziv na cijepljenje i započeli s cijepljenjem preko drugih modela (npr. studenti medicinskih usmjerenja na kliničkim vježbama, studenti koji će tijekom ljeta raditi u turizmu i dr.), a ako ste započeli postupak cijepljenja po drugom modelu trebate isti i završiti na način kako ste započeli i dogovorili.

Svi prijavljeni bit će kontaktirani od strane Nastavnog Zavoda za javno zdravstvo Primorsko-goranske županije.

Obrascu se pristupa putem sljedeće POVEZNICE upisivanjem korisničkih podataka u sustavu AAI@EduHr (e-adresa povezana s uniri korisničkim imenom npr. peric.pero@student.uniri.hr).

Više informacija možete pronaći na mrežnim stranicama Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci.