Evaluacija nastavnika u ljetnom semestru 2020./2021. ak.god.

Poštovani i dragi studenti,

Pozivamo vas da ispunite upitnik o evaluaciji nastave za kolegije ljetnog semestra 2020./2021. akademske godine koji se izvode na studiju Logopedije. Upitniku je moguće pristupiti u razdoblju od 31. svibnja 2021. do 30. lipnja 2021. putem ISVU sustava. Upitnik je anoniman! Postupak ispunjavanja ankete je u potpunosti anoniman. Procjene i komentari iz baze podataka ne mogu biti povezani s imenima studenata i studentica. Nastavnici/ce dobiju rezultate vrednovanja u tablici s prosječnim odgovorima i anonimne komentare nakon ispitnog roka.

Svakako ispunite anketu jer Vaše nam je mišljenje dragocjeno, a ispunjavanjem ankete (koja traje svega nekoliko minuta) pomažete u unaprjeđivanju kvalitete nastave na Studiju!!!! Unaprijed se zahvaljujemo na izdvojenom vremenu.