Objavljen Natječaj za dodjelu stipendija programa “Solidarnost” Fonda Aleksandar Abramov u 2023./2024.

Sveučilište u Rijeci objavljuje Natječaj za dodjelu stipendija i financijskih pomoći programa “Solidarnost” Fonda Aleksandar Abramov u 2023./2024. akademskoj godini. Stipendije i financijske pomoći namijenjene su studentima/studenticama I. i II. razine studija nižeg socio-ekonomskog statusa.

Krajnji rok za podnošenje prijava na Natječaj je srijeda, 20. ožujka 2024. godine do 12:00 sati.

Obrazac P (prijavni obrazac)

Obrazac IZK (izjava o članovima zajedničkog kućanstva)

Obrazac I (izjava o drugim stipendijama)

Prijava na natječaj podnosi se popunjavanjem elektroničkog obrasca MS Forms kojem se pristupa klikom na poveznicu P R I J A V A  upisivanjem vlastitog elektroničkog identiteta u sustavu AAI@EduHr (npr. peric.pero@student.uniri.hr) kojeg dodjeljuje ovlašteni administrator elektroničkog imenika visokog učilišta na kojem student studira LDAP – administrator. Nastavak korisničkog imena mora  biti “student.uniri.hr” jer u protivnom student neće moći pristupiti ispunjavanju MS obrasca. Kontakti LDAP administratora dostupni su na sljedećoj poveznici.

Pravilnik o raspodjeli sredstava Sveučilišta u Rijeci iz Fonda “Aleksandar Abramov”, p. t. od 22. 12. 2017.

Odluka o izmjenama i dopunama Pravilnika o raspodjeli sredstava Sveučilišta u Rijeci iz Fonda “Aleksandar Abramov” od 22. 12. 2020.

Detaljnije informacije možete potražiti i na poveznici.