Simpozij povodom Svjetskog dana glasa

Studij Logopedija Sveučilišta u Rijeci, Zavod za audiologiju i fonijatriju Kliničkog bolničkog centra Rijeka i Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet Sveučilišta u Zagrebu organiziraju 3. međunarodni znanstveno-stručni simpozij povodom Svjetskog dana glasa koji će se održati  21. travnja 2023. na Kampusu Sveučilišta u Rijeci.

Obavještavamo vas da će Hrvatska liječnička komora simpozij bodovati na sljedeći način: 10 bodova (aktivno sudjelovanje), 8 bodova (pasivno sudjelovanje). Svi sudionici simpozija s uplaćenom kotizacijom dobit će potvrdu o sudjelovanju.

Produljen je rok za prijave – prijave su moguće do 17.04.2023. godine.  Za sudjelovanje se možete prijaviti na poveznici

Detaljnije informacije, program simpozija i upute za uplatu kotizacije možete pronaći niže

Veselimo se Vašem dolasku!

Organizacijski odbor Simpozija