UPISI NA PRIJEDIPLOMSKI STUDIJ LOGOPEDIJA

Sveučilišni studij Logopedija provodi online prijave za upis u I. godinu sveučilišnog prijediplomskog studija Logopedija putem Nacionalnog informacijskog sustava prijava na visoka učilišta (NISpVU) odnosno mrežne stranice www.postani-student.hr.

Uz prijavu na NISpVU, potrebno je izvršiti i prijavu za provjeru jezično-govorno-glasovnog statusa koja se zaprima putem online obrasca koji će biti dostupan od 25. travnja do 14. lipnja 2024. godine.

Više o provjeri jezično-govorno-glasovnog statusa možete potražiti na poveznici.

Upis na prijediplomski studij u ak. god. 2024./2025.

Upis u I. godinu sveučilišnog prijediplomskog studija Logopedija provodit će se u ljetnom roku 24. srpnja 2024. godine, a u jesenskom 20. rujna 2024. godine u Studentskoj službi Sveučilišta smještenoj u zgradi sveučilišnih odjela na Kampusu, Radmile Matejčić 2, 51000 Rijeka.

ODLUKE