Natječaj za upis u I. godinu

Upis u I. godinu sveučilišnih prijediplomskih, sveučilišnih integriranih prijediplomskih i diplomskih studija te stručnih prijediplomskih studija 2024./2025.

Natječaj za upis u I. godinu sveučilišnih prijediplomskih, sveučilišnih integriranih prijediplomskih i diplomskih studija te stručnih prijediplomskih studija Sveučilišta u Rijeci njegovih sastavnica u akademsku godinu 2024./2025.

Odluka o raspisivanju Natječaja za upis u 1. godinu studija 2024./2025. i Natječaj za upis u 1. godinu sveučilišnih prijediplomskih i sveučilišnih integriranih studija te stručnih prijediplomskih studija.

Upis u I. godinu sveučilišnih prijediplomskih, sveučilišnih integriranih prijediplomskih i diplomskih studija te stručnih prijediplomskih studija 2023./2024.

Natječaj za upis u I. godinu sveučilišnih prijediplomskih, sveučilišnih integriranih prijediplomskih i diplomskih studija te stručnih prijediplomskih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2023./2024. ak. god.

Upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija 2022./2023.

Upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija 2021./2022.

Upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija 2020./2021.