Ured SSI – Dvije-tri o ADHD-u – predavanje

Drugo edukativno predavanje na temu Dvije-tri o ADHD-u, održat će se 11. svibnja 2023. u 18:30. Predavačica je Anamaria Ružak, a zainteresirani se mogu prijaviti putem sljedeće poveznice: https://forms.gle/p9txmhRtejxUeLfZA.

Predavanje se održava kao aktivnost studentskog projekt Malim koracima prema velikim promjenama, koji se organizira u suradnji s Uredom za studente s invaliditetom Sveučilišnog savjetovališnog centra Sveučilišta u Rijeci.

Kroz projekt se planira održati četiri edukativna predavanja na teme povezane s mentalnim zdravljem i teškoćama u razvoju, primarno za studente koji se u budućnosti vide na radnim mjestima u odgojno-obrazovnim ustanovama ili profesionalce koji već u takvim ustanovama rade.

Edukativna predavanja održat će se putem online Zoom platforme, a sudjelovanje na istima je besplatno i otvoreno za sve.
Za eventualna dodatna pitanja, slobodno se obratite na adresu e-pošte malikoraci.velikepromjene@gmail.com (kolegici Luciji Šogorić).